Салон Viyar Meble у Варшаві!

Це надихаючий меблевий простір для всіх: замовників, дизайнерів, архітекторів і просто поціновувачів прекрасного. Запрошуємо відвідати нас та познайомитися ближче.

У салоні Viyar Meble ви можете познайомитися з нашою лінійкою кухонь, а також замовити меблі за індивідуальними розмірами. Наша філософія – “меблі поза часом”. При створенні виробів ми керуємося не мінливими трендами, а вашою індивідуальністю. Ці меблі непідвладні часу, бо є продовженням вашого неповторного стилю та характеру.

Лінійка кухонь Lifestyle створена для людини сучасного мегаполісу. Для того, хто не сліпо слідує трендам, а вибирає те, що подобається і відгукується:

Viyar Meble є частиною міжнародної компанії VIYAR, заснованої 2002 року в Україні. Ми є лідерами в галузі меблевих комплектуючих і виробничих послуг, працюємо над проєктами по всьому світу. Завдяки багаторічному досвіду, професійній команді та величезному асортименту матеріалів ми можемо втілити будь-які ідеї!

Ми швидко та якісно виконаємо ваше замовлення завдяки власному виробництву. Спеціалісти ВіЯр працюють із найрізноманітнішими матеріалами – від ДСП до каменю і металу. Компанія має власні фабрики:

  • ∙ корпусних меблів;
  • ∙ фасадів;
  • ∙ виробів з каменю;
  • ∙ виробів з металу;
  • ∙ розсувних систем;
  • ∙ виробів зі скла та дзеркала й ін.

У нашому асортименті – близько 40 000 товарів. Це плитні матеріали, стільниці і фасади, фурнітура та все, щоб створити затишок у вас вдома. Ми працюємо з продукцією топових світових брендів, а також власних торгових марок.

Завітайте до нас та замовляйте меблі за індивідуальними розмірами!

How to order?

Fill out the form below to get a consultation. Our manager will contact you within 15 minutes of placing the order.